Позив бокељским ауторима и издавачима

17. Међународни сајам књига Трг од књиге

ПОЗИВ БОКЕЉСКИМ АУТОРИМА И ИЗДАВАЧИМА

Организатори 17. Међународног сајма књига Трг од књиге Херцег Нови позивају ауторе и издаваче са сједиштем у Боки Которској да учествују на Сајму који ће се одржати 21-28. јула 2019. године у Херцег Новом. На Сајму је обезбијеђен продајни штанд на коме ће издавачи имати могућност да без накнаде изложе своју актуелну продукцију.

Заинтересовани треба да до 20. јула (субота) донесу књиге у херцегновску библиотеку (списак наслова, број примјерака, цијена сваког наслова, име контакт особе, телефон и E-mail адреса), а за детаљније информације могу се обратити на телефоне: 031/321-900 и 068/267-224 или Е-mailОва адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Извршни одбор 17. Међународног сајма књига

Трг од књиге, Херцег Нови, 21-28. јул 2019.