23. април - СВЈЕТСКИ ДАН КЊИГЕ И АУТОРСКИХ ПРАВА

Поштовани корисници,

Дугогодишњу праксу бесплатног учлањења, поводом 23. априла Свјетског дана књиге и ауторских права, нећемо прекинути ни ове године. Сви грађани Херцег Новог могу бесплатно да се учлане, односно обнове учлањење, на период од годину дана, почев од 23.04.2020. године. Потребно је да следеће податке: Име и презиме, адресу, занимање и број телефона пошаљу на мејл Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. 23. и 24. априла.

Добро здравље и срдачан поздрав за наше поштоване кориснике и грађане Херцег Новог уз поруку БИРАЈТЕ ДРУШТВО ДРУЖИТЕ СЕ СА КЊИГАМА.