IZDAVAČKA DJELATNOST BIBLIOTEKE

BIBLIOTEKE ZA STUDENTE

Hercegnovska biblioteka se uključila u program obilježavanja 5. oktobra Nacionalnog dana podizanja svijesti o bibliotekama, koji organizuje Centralna univerzitetska biblioteka Crne Gore, u okviru projekta Erasmus +, Mreže servisa za podršku bibliotečkoj mreži Zapadnog Balkana kroz modernizaciju biblioteka i nivoa stručnosti i kvalifikacija bibliotečkog osoblja u visokoškolskim institucijama.

Povodom Nacionalnog dana podizanja svijesti o bibliotekama pozivamo sve studente da 4. oktobra iskoriste mogućnost besplatnog učlanjenja ili obnove članarine u JU Gradska biblioteka i čitaonica Herceg Novi.

DOBRO DOŠLI!

Preporučujemo