IZDAVAČKA DJELATNOST BIBLIOTEKE

• СРПСКА МОРЕПЛОВСКА ЗАКЛАДНА ШКОЛА БОШКОВИЋ-ЂУРОВИЋ-ЛАКЕТИЋКЕ
  • СЛОБОДА

SVJETSKI DAN KNJIGE I AUTORSKIH PRAVA - 23. april

Gradska biblioteka i čitaonica Herceg Novi tradicionalno obilježava Svjetski dan knjige i autorskih prava, 23. april. Ovim povodom, za građane Herceg Novog poklanjamo besplatno godišnje učlanjenje i organizujemo:

• Predstavljanje 38. broja časopisa Boka: zbornik radova iz nauke, kulture i umjetnosti - o zborniku govore prof. dr Ilija Lalošević, mr Zorica Čubrović, i mr Đorđe Malavrazić, 18. aprila (četvrtak), u 19 časova, u čitaonici Gradske biblioteke;
  • Literarni konkurs za učenike srednje škole - 23. april (utorak) u čitaonici Gradske biblioteke;
  • Besplatni online kurs engleskog jezika za troje učenika srednje škole - zahvaljujući obrazovnoj ustanovi Biznis akademija poklanjamo tri online kursa engleskog jezika prilagodljiva stepenu poznavanja jezika.