IZDAVAČKA DJELATNOST BIBLIOTEKE

Poziv bokeljskim autorima i izdavačima

17. Međunarodni sajam knjiga Trg od knjige

POZIV BOKELJSKIM AUTORIMA I IZDAVAČIMA

Organizatori 17. Međunarodnog sajma knjiga Trg od knjige Herceg Novi pozivaju autore i izdavače sa sjedištem u Boki Kotorskoj da učestvuju na Sajmu koj će se održati 21-28. jula 2019. godine u Herceg Novom. Na Sajmu je obezbijeđen prodajni štand na kome će izdavači imati mogućnost da bez naknade izlože svoju aktuelnu produkciju.

Zainteresovani treba da do 20. jula (subota) donesu knjige u hercegnovsku biblioteku (spisak naslova, broj primjeraka, cijena svakog naslova, ime kontakt osobe, telefon i E-mail adresa), a za detaljnije informacije mogu se obratiti na telefone: 031/321-900 i 068/267-224 ili Е-mailOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Izvršni odbor 17. Međunarodnog sajma knjiga

Trg od knjige, Herceg Novi, 21-28. jul 2019.